KONST / Litografier / Färglitografi 14009398
nr 1400 9398
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, "Så skimrande. ". Signerad, numrerad 113/280. Bladets mått: 50x72 cm, yttermått inklusive ram: 61x81 ca
måndag 31 maj 2021
kl 20:41:49
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth